Logo Cybor-Tech

Polska wersja       English version

Praca

Firma Cybor-Tech - importer podzespołów elektronicznych

Zatrudni na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy : Bierutów

Wymagania stawiane kandydatom:
    * wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
    * podstawowa znajomość branży elektronicznej,
    * uregulowany stosunek do służby wojskowej,
    * sumienność, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność oraz uczciwość,
    * umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:
    * znajomość zasad organizacji pracy magazynowej,

Obowiązki:
    * przyjmowanie i wydawanie towaru, zgodnie ze specyfikacjami,
    * pakowanie, składowanie towaru,
    * prowadzenie dokumentacji magazynowej,
    * przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie.

Oferujemy:
    * pracę w młodym i energicznym zespole,
    * atrakcyjne wynagrodzenie,
    * pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Stanowisko: SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC

    * wykształcenie minimum średnie,
    * język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
    * łatwość nawiązywania kontaktów,
    * żyłka handlowca,
    * samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,
    * doświadczenie w pracy z klientem,

Obowiązki:
    * obsługa klientów krajowych i zagranicznych telefonicznie,
    * przygotowywanie ofert oraz doradztwo techniczne,
    * zapewnienie skutecznych działań w sprzedaży
    * pozyskiwanie nowych klientów w kraju i zagranicą,
    * utrzymywanie bieżących kontaktów ze stałymi klientami.

Oferujemy:
    * możliwość podniesienia kwalifikacji,
    * zatrudnienie na umowę o pracę,
    * stabilną pracę w młodym zespole,
    * wyjazdy na targi krajowe i zagraniczne.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres: iwonahalat@cybor-tech.com.pl

2011-03-11 14:08:01

Sklep internetowy

Załóż konto

Formularze

Twoja sugestia

LEDON TIME