Logo Cybor-Tech

Polska wersja       English version

Historia firmy

    Firma  „CYBOR-TECH” działa w Bierutowie od 25 lat, powstała w 1995 roku, jako jednoosobowy podmiot gospodarczy, należy do branży elektronicznej. Zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową, części i podzespołów elektronicznych.

    Firma „CYBOR-TECH” zapoczątkowała w kraju sprzedaż niektórych komponentów elektronicznych. Obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc w Polsce wśród przedsiębiorców handlowych  w tej branży, współpracuje z producentami z Niemiec, Szwajcarii, Szwecji i Azji (Singapur, Chiny, itp.). Firma „CYBOR-TECH” zajmuje się dystrybucją szeroko pojętej elektroniki. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę dla większości hurtowni i sklepów swojej branży.

    Sprzedaż prowadzona jest nie tylko w kraju, ale i za granicą.

    Warto wspomnieć, że firma podejmuje działania też na rzecz  ochrony środowiska mianowicie współpracując z firmą recyklingową i wprowadzając do sprzedaży asortyment z zakresu nowych technologii jak np. panele słoneczne (solary), fotoogniwa (produkcja energii elektrycznej), energooszczędne żarówki i wiele innych. Właściciele firmy od lat śledzą nowe technologie na światowym rynku elektronicznym i sprowadzają na rynek krajowy nowoczesne, bezpieczne dla środowiska produkty.

2022-08-09 09:32:25

Sklep internetowy

Zaloguj się

Załóż konto

Formularze

Twoja sugestia

 

LEDON TIME