Wybierz kategorię
Język: Polska wersja językowa English version

Wyszukiwarka

Szukaj pilota

Ustawienia

Waluta:
Język:
sortowanie:

Realizacja zamówień

Poniedziałek-piątek 8:00-17:00
w soboty od 9:00-15:00

tel. +48 71 314 64 29
fax: +48 71 315 69 09

Sprawdź nas!

logo

Instalacje podpięte do sieci energetycznej (ON GRID).
Ten rodzaj instalacji fotowoltaicznej dostarcza całą wytworzoną przez siebie energie elektryczną do sieci energetycznej. Możliwa wielkość takiej instalacji zależy od miejsca montażu (dach, fasada budynku itp.), ograniczeń finansowych i lokalnych przepisów. W praktyce, większość prywatnych instalacji połączonych z siecią mają wydajność 2-10 kW. Dla przykładu, dla dachu spadzistego wymagana powierzchnia paneli fotowoltaicznych dla osiągnięcia 2 kilowatów wynosi 18m2, a dla 10 kilowatów jest to 90m2.
Instalacje PV podpięte do sieci wymagają zastosowania modułów fotowoltaicznych, falowników, urządzeń bezpieczeństwa automatycznie wyłączających instalacje w przypadku niesprawności sieci oraz miernik rejestrujący ilość energii dostarczonej do publicznej sieci elektrycznej. Bardzo istotną rzeczą jest wybranie produktów wysokiej jakości aby osiągnąć maksymalną wydajność całej instalacji.

Sieciowe systemy zasilania ( ON-GRID ) zawierają inwertery, służące do bezpośredniego podłączenia do sieci elektroenergetycznej, umożliwiają oddawanie energii do sieci.
Dzięki zastosowaniu tego typu systemu obniżasz radykalnie pobór i rachunki za prąd bez jakichkolwiek przeróbek czy dodatkowych instalacji w obiekcie. Zintegrowanie własnego systemu zasilania z siecią elektroenergetyczną zapewnia stały i nieograniczony niczym pobór mocy zależnie od aktualnego poboru i chwilowej wydajności zestawu całkowicie za darmo lub też częściowo z wiatraków /solarów a częściowo z sieci.
Przypięcie układu do sieci zapewnia też stabilizację i możliwość wyeliminowania akumulatorów.


 


Notice: Undefined index: roz in /home/www/grupa1.php on line 86
Inwertery fotowoltaiczne ON-GRID


Brak towarów w tej grupie towarowej

© 2009 Cybor-Tech
Projekt i wykonanie: NetAs
W naszej ofercie:AkumulatoryAlarmyAntenyCar audioRadia CBAkcesoria GSMKable i złącza
Kamery przemysłoweAkcesoria SATLaseryDiody LEDLutownice i akcesoriaOświetlenie, żarówkiPilotyTrafopowielaczeWtyki i gniazdaZasilacze