Logo Cybor-Tech

Polska wersja       English version

TVP1 w DVB-T już z dzwiękiem E-AC3 (DD+)

Nareszcie doczekaliśmy się cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Syngał cyfrowy dostępny jest już niemal w całej Polsce. Zaopatrz się w niezbędny dekoder!!! 

tuner cyfrowej telewizji naziemnej

W związku ze zmianami nadawania sygnału telewizji naziemnej, każdy kto będzie chciał odbierać przekaz telewizyjny w cyfrowej jakości, musi posiadać dekoder do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Firma Cybor-Tech wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów wprowadza do swojej oferty dekodery cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Od 19 lipca TVP1 zaczeła nadawać również fonię w nowszym lepszym formacie E-AC3 (Doubly Digital Plus). W przeciągu kilku miesięcy kolejne stacje zaczną nadawać dźwięk w tym samych formacie. Aby z tego skorzystać, wybierająć tuner do telewizji naziemnej warto wybrać taki który obsluguje format E-AC3 (DD+). W naszej ofercie znajdują się tunery posiadające obsługę właśnie tego formatu.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi dekoderami:

- THD-2800S Tuner tv naziemnej DVB-T HD i SD
-
T-102 Cyfrowy odbiornik MPEG4 HD przeznaczony do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T z możliwością nagrywania Maximum

2011-09-14 13:10:05

Sklep internetowy

Zaloguj się

Załóż konto

Formularze

Twoja sugestia

 

LEDON TIME